Apie
KURK-SKD
KURK-VBE
DUK

Dažniausiai Užduodami Klausimai

1. Kaip įsikelti savo užduotį?

2. Kaip sudaryti savo sukurtų uždavinių rinkinius?

1. Kaip įsikelti savo užduotį?

Spragtelėjus mygtuką , atsiveria dialogo langas „Mano uždavinys“.

Kairiajame tuščiame langelyje įrašomos arba įkeliamos uždavinio sąlygos (klausimai), dešiniajame – atsakymai. Dialogo lange matomi 6 aktyvūs mygtukai, reikalingi uždaviniams kurti, redaguoti ir įkelti į temų aplanką „Mano uždaviniai“.

  1. Mygtukai leidžia pasirinkti, kuriam variantui kuriamas uždavinys. Jei planuojama kurti dviejų variantų užduotį, reikia panašius uždavinius (su atsakymais) įkelti į abiejų variantų uždavinių korteles.
  2. Sąlygos ir atsakymai įkeliami naudojantis mygtukais ir . Spragtelėjus pirmąjį, pasirinktame langelyje galima tiesiog iš klaviatūros rinkti bet kokį tekstą. Spragtelėjus antrąjį, atveriamas tuščias lapas, kurio kairiajame viršutiniame kampe atsiranda papildomas mygtukas . Juo atveriamas Windows Explorer langas, leidžiantis susirasti ir įkelti reikalingą grafinį failą (geriausiai tinka *.bmp, *.gif, *.jpg, *.png, *.tif ), pasiekiamą iš naudotojo kompiuterio.

  3. Tiek sąlygos, tiek atsakymo langelių aukštis reguliuojamas tempiant aukštyn / žemyn mygtuką dešiniajame apatiniame kampe.
  4. Sukūrus (įrašius tekstą arba įkėlus grafinius failus) sąlygas ir atsakymus, uždavinio kortelė išsaugoma spragtelėjus patvirtinimo mygtuką „Gerai“ ("OK") dešiniajame apatiniame lango kampe. Uždavinys bus perkeltas į aplanką „Mano uždaviniai“ tos užduoties, kuri yra konstruktoriaus lange uždavinio kūrimo metu. Šį uždavinį galima bet kada grąžinti atgal į kūrimo langą (spragtelėjus mygtuką jau sukurto uždavinio kortelėje, esančioje aplanke „Mano uždaviniai“). Tada uždavinį galima redaguoti, keisti sąlygas ar atsakymus ir išsaugoti iš naujo. Bet kurį uždavinį galima pašalinti iš aplanko „Mano uždaviniai“ spragtelėjus mygtuką dešiniajame viršutiniame kortelės (nesvarbu, sąlygų ar atsakymų, I ar II varianto) kampe. Spragtelėjus šį mygtuką, atsiveria dialogo langas, reikalaujantis patvirtinti šalinimą (Taip / Ne).

2. Kaip sudaryti savo sukurtų uždavinių rinkinius?

Norint sudaryti savo uždavinių rinkinius, pirmiausiai reikia susikurti savo uždavinius. KAip tai padaryta aprašyta čia.

Turint pakankamai susikurtų (arba į KURK įkeltų anksčiau sukurtų) uždavinių, galima pasidaryti .kdk failus pagal temas ar kokį kitą kriterijų. Kaip tai padaryti yra detaliai paaiškinta KURK naudotojo instrukcijos 6 punkte.