Apie
KURK-SKD
KURK-VBE
KURK-PUPP
DUK

Pasirengimo Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui užduočių konstruktoriai su kurso kartojimo užduotimis (KURK-PUPP + KKU)

Konstruktorius KURK-PUPP + KKU „Matematika“ yra parengtas 2004–2018 m. PUPP metu pateiktų uždavinių banko pagrindu.
Visi uždaviniai yra surūšiuoti pagal temas, sudėtingumą ir patikrinimus, kuriuose jie buvo panaudoti. Kiekvienas uždavinys yra susietas su vertinimo instrukcija, kuri buvo naudojama patikrinimo metu. Uždavinių bankas valdomas KURK programa (žr. skyrelį APIE).

Kiekvienais metais uždavinių bankas bus papildomas naujais uždaviniais.
Kadangi kai kuriose temose uždavinių yra nedaug, šis konstruktorius yra papildytas kurso kartojimo uždaviniais iš knygutės „Pagrindinės mokyklos kurso kartojimo medžiaga“. Visi šio banko uždaviniai yra išspręsti ir sudėti atskirai nuo PUPP uždavinių, tačiau ir jie yra išdėstyti pagal sudėtingumą kiekvienoje iš 30 temų. Naudotojas, kurdamas savo užduotis, gali imti uždavinius iš bet kurio banko bet kurios temos.

Norintiems išbandyti KURK-PUPP + KKU

  1. Registruokitės interneto svetainėje tevukas.lt/prasymai/demo. Tik nepamirškite nurodyti savo e. pašto adreso, į kurį norite gauti diegimo nuorodą.
  2. Pasirinkite konstruktorių KURK-PUPP + KKU DEMO. Jis veikia lygiai taip pat kaip veiks galutinis produktas, tik demonstracinėje versijoje yra tik dvi temos (iš 30).
  3. Demonstracinės versijos skirtos tik susipažinti su KURK veikimo principais. Jų galiojimo laikas – viena savaitė (7 dienos).

Naudotojo instrukcija: