Apie
KURK-SKD
KURK-VBE
KURK-PUPP
DUK

Savarankiškų ir kontrolinių darbų (KURK-SKD) konstruktoriai

Šie konstruktoriai yra parengti pagal serijos „Matematika Tau plius“ savarankiškų ir kontrolinių darbų knygutes nuo V iki XII klasės. Galima įsigyti KURK kiekvienai klasei atskirai, o taip pat dvigubus skirtus dviems gretimoms klasėms (arba XI ir XII klasių išplėstiniam ir bendrajam kursui). Kiekvienam savarankiškam ir kontroliniam darbui yra pateikti du variantai. Kuriant savo užduočių rinkinį, užtenka tai daryti vienam variantui – antrąjį variantą ir abiejų variantų atsakymų failus programa sukuria automatiškai.

Plačiau apie KURK programos galimybes galima rasti skyrelyje APIE.

Norintiems išbandyti KURK-SKD

  1. Registruokitės interneto svetainėje tevukas.lt/prasymai. Tik nepamirškite nurodyti savo e. pašto adreso, į kurį norite gauti diegimo nuorodą.
  2. Pasirinkite, kuriuos konstruktorius norite išbandyti: KURK 5-8 DEMO (progimnazijoms) arba KURK 9-12 DEMO (gimnazijoms). Abiem atvejais gausite visiškai analogiškai veikiančius konstruktorius, tik demonstracinėse versijose uždavinių duomenų bazės yra skirtingos, bet nepilnos.
  3. Demonstracinės versijos skirtos tik susipažinti su KURK veikimo principais. Jų galiojimo laikas – viena savaitė (7 dienos).

Norintiems užsiprenumeruoti KURK-SKD

Jeigu pabandėte ir patiko ar net nebandę žinote, kad patiks – apsilankykite svetainėje tevukas.lt/kurk ir pasirinkite, kurioms klasėms jums reikia konstruktorių.

Užsiprenumeruoti KURK-SKD šiems mokslo metams galima nors šiandien!

Apmokėjus prenumeratą, užsakyme nurodytu el. pašto adresu bus atsiųstos diegimo nuorodos su naudotojo instrukcija.

Nuolaidos ir akcijos

  1. Mokytojams, asmeniškai prenumeruojantiems KURK-SKD su TEV nuolaidų kortele – specialios kainos (jas galima pamatyti prisijungus prie tevukas.lt su savo nuolaidų kortele).
  2. Prenumeruojant bet kurį KURK-SKD dvejiems mokslo metams iš karto, to paties pasirinkto konstruktoriaus prenumerata tretiems metams suteikiama nemokamai.
  3. Kiekvienais metais, pratęsiant KURK-SKD prenumeratą iki spalio 1 d., bus taikomos lojalumo nuolaidos.

Naudotojo instrukcija: