Apie
KURK-SKD
KURK-VBE
DUK

Savarankiškų ir kontrolinių darbų (KURK-SKD) konstruktoriai

Šie konstruktoriai yra parengti pagal serijos „Matematika Tau plius“ savarankiškų ir kontrolinių darbų knygutes nuo V iki XII klasės.

Norintiems išbandyti KURK-SKD

  1. Registruokitės interneto svetainėje tevukas.lt/prasymai. Tik nepamirškite nurodyti savo e. pašto adreso, į kurį norite gauti diegimo nuorodą.
  2. Pasirinkite, kuriuos konstruktorius norite išbandyti: KURK 5-8 DEMO (progimnazijoms) arba KURK 9-12 DEMO (gimnazijoms). Abiem atvejais gausite visiškai analogiškai veikiančius konstruktorius, tik demonstracinėse versijose uždavinių duomenų bazės yra nepilnos.
  3. Demonstracinės versijos skirtos tik susipažinti su KURK veikimo principais. Jų galiojimo laikas – viena savaitė (7 dienos).

Norintiems užsiprenumeruoti KURK-SKD

Jeigu pabandėte ir patiko ar net nebandę žinote, kad patiks – apsilankykite svetainėje tevukas.lt/kurk ir pasirinkite, kurioms klasėms jums reikia konstruktorių.

Užsiprenumeruoti KURK-SKD 2017-2018 mokslo metams galima nors šiandien!

Apmokėjus prenumeratą, užsakyme nurodytu el. pašto adresu bus atsiųstos diegimo nuorodos su naudotojo instrukcija.

Nuolaidos ir akcijos

  1. Mokytojams, asmeniškai prenumeruojantiems KURK-SKD su TEV nuolaidų kortele – specialios kainos (jas galima pamatyti prisijungus prie tevukas.lt su savo nuolaidų kortele).
  2. Prenumeruojant bet kurį KURK-SKD dvejiems mokslo metams iš karto, to paties pasirinkto konstruktoriaus prenumerata tretiems metams suteikiama nemokamai.
  3. Kiekvienais metais, pratęsiant KURK-SKD prenumeratą iki spalio 1 d., bus taikomos lojalumo nuolaidos.

Naudotojo instrukcija: