Apie
KURK-SKD
KURK-VBE
KURK-PUPP
DUK

Pasirengimo Valstybiniams brandos egzaminams užduočių konstruktoriai (KURK-VBE)

Konstruktorius KURK-VBE „Matematika“ (KURK-VBE-M) yra parengtas 1999–2018 m. matematikos brandos egzaminų pagrindinėje ir pakartotinėje sesijose pateiktų uždavinių banko pagrindu. Visi uždaviniai yra surūšiuoti pagal temas, sudėtingumą ir egzaminus, kuriuose jie buvo panaudoti. Kiekvienas uždavinys yra susietas su vertinimo instrukcija, kuri buvo naudojama egzamino metu. Uždavinių bankas valdomas KURK programa (žr. skyrelį APIE). Kiekvienais metais uždavinių bankas bus papildomas naujais uždaviniais.

Norintiems išbandyti KURK-VBE-M

  1. Registruokitės interneto svetainėje tevukas.lt/prasymai/demo. Tik nepamirškite nurodyti savo e. pašto adreso, į kurį norite gauti diegimo nuorodą.
  2. Pasirinkite konstruktorių KURK-VBE-Matematika DEMO. Jo veikimo principai yra visiškai tokie pat kaip ir galutinio produkto, tik duomenų bazė yra nepilna.
  3. Demonstracinė versija yra skirta tik susipažinti su konstruktoriaus veikimo principais. Jos galiojimo laikas – viena savaitė (7 dienos).

Norintiems užsiprenumeruoti KURK-VBE-M

Užsiprenumeruoti KURK-VBE-M šiems mokslo metams galima nors šiandien! Apsilankykite puslapyje tevukas.lt/kurk ir pasirinkite prenumeratos laiką ir mokėjimo būdą. Neužmirškite, kad šis konstruktorius galios iki 2021 metų spalio 1 d.

Apmokėjus prenumeratą, užsakyme nurodytu el. pašto adresu bus atsiųstos diegimo nuorodos su naudotojo instrukcija.

Nuolaidos ir akcijos

  1. Mokytojams, asmeniškai prenumeruojantiems KURK-VBE-M su TEV nuolaidų kortele – mažesnės kainos (jas galima pamatyti prisijungus prie tevukas.lt su savo nuolaidų kortele).
  2. Prenumeruojant bet kurį KURK-VBE-M dvejiems mokslo metams iš karto, to paties pasirinkto konstruktoriaus prenumerata tretiems metams suteikiama nemokamai. Kiekvienais metais gausite atnaujintą ir papildytą konstruktoriaus versiją.
  3. Pratęsiant KURK-VBE-M prenumeratą iki galiojimo pabaigos (spalio 1 d.), taikomos lojalumo nuolaidos.

Naudotojo instrukcija:

Atsakymų lapas: